سامانه جامع مسابقه گرین بات

سامانه جامع مسابقه گرین بات

سامانه جامع مسابقه گرین بات اولین سیستم قدرتمند مسابقات اینترنتی کشور بوده که از بستر تلگرام جهت ایجاد مسابقه بهره میبرد. این سامانه دارای پنل قدرتمند مدیریتی بوده و امکان تعریف مسابقات مختلف در آن فراهم شده ، از دیگر امکانات این سیستم می توان به :بخش آماری، قرعه کشی ، لیست سیاه، ارسال پیغام و … اشاره نمود.

ربات های تلگرامی حساب های کاربری ویژه ای هستند که برای انجام کار نیاز به شماره تلفن ندارند بلکه کدهایی هستند که از طریق یک واسط کاربری و بر روی یک سرور اجرا می شوند. تلگرام این کدها را بر روی پروتکل رمزنگاری شده MTProto مدیریت می کند. نحوه کار به این شکل است که سرور واسطه تمام کدهای رمزنگاری شده را از طریق Interface یا همان واسط کاربری مبتنی بر HTTPS کنترل می کند. به زبان ساده تر ربات های تلگرام کدهایی هستند که از طریق یک پروتکل امن (HTTPS) که به یک سرور واسطه متصل است عمل می کنند.

نکته قابل توجه در مورد ربات ها این است که حافظه بسیار محدودی دارند، به این صورت که زمانی که پیام های قدیمی به طور کامل پردازش شدند از روی سرور حذف می شوند. همچنین زمانیکه به یک گروه اضافه می شوند تمام پیام های گروه را دریافت نمی کنند مگر اینکه موارد امنیتی را زیر پا گذاشته باشند. برای رفع این مشکل پنل برای دریافت و ذخیره سازی اطلاعات دریافتی از ربات برنامه نویسی شد.

امکانات سیستم

  • ایجاد ربات بدون دانش برنامه نویسی
  • پنل مدیریت حرفه ای
  • فرم دریافت اطلاعات
  • سیستم قرعه کشی حرفه ای
  • پوسته واکنشگرا
  • ارسال پیغام به برندگان
  • دریافت خروجی از مسابقات
  • ایجاد قرعه کشی بر اساس نیاز شما

معرفی پنل مدیریت

پنل مدیریت شامل بخش های مختلفی زیر می باشد.

مدیریت مسابقات : امکان تعریف مسابقات مختلف و ایجاد ربات های مسابقات با قابلیت ایجاد تاریخ انقضا

مدیریت سوالات : این بخش برای تعریف سوال جهت مسابقات پرسش و پاسخ می باشد از جمله امکانات خوب این بخش می توان به تاریخ شروع سوال و خاتمه سوال اشاره کرد که نیاز به مدیر آنلاین را کمتر کرده و به عبارتی امکان هوشمند سازی ارسال فراهم شده.

بخش برندگان : معرفی لیست برندگان هر مسابقه.

جستجو : امکان جستجو کاربران در سه حالت، جستجو نام کاربری ، جستجو نام و جستجو کدقرعه کشی

ارسال پیام : ارسال پیغام به صورت تکی ، گروهی ، برندگان ، برندگان بدون اطلاعات و همچنین گزارش ارسال پیغام ها اشاره نمود.

سامانه قرعه کشی : ایجاد صفحه قرعه کشی بر اساس نیازهای کاربر.

خروجی اکسل : امکان خروجی گرفتن بر اساس نیازهای کاربر.

کاربران : امکان تعریف مدیر برای سیستم.